Afrodizyak Aşk Astroloji Burç Yorumları Burçlar eÇift Evlilik Güncel Ruhun Gıdası Şifa Niyetine Yaşam

eÇift Haziran 2020 Burç Yorumu: Bölüm-1

   Aylık burç yorumlarımız ile karşınızdayız. Aşk, sağlık ve para konusunda eÇift üyelerimizin burçlarını mercek altına aldık. Bugün; Koç, Boğa , İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarının Haziran ayı yorumlarını paylaşacağız. Bakalım değerli üyelerimizin aşk durumları nasılmış?

KOÇ

(21 Mart – 20 Nisan) 

Bu ay oldukça dikkatli olmanız gereken bir sürece giriyorsunuz. Aile ve arkadaş çevrenizde köklü değişiklikler olabilir. Bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ay tutulmasının etkisini en çok hissedecek burçlardan biri sizsiniz. Gayrimenkul, araba gibi maddi alımlar hususunda iki defa düşünmelisiniz. Geçmişe yolculuk yapacağınız anlar olacak. Bağınız koparmayın fakat geçmişin gölgesinden de kurtulun. Spontane gelişmeler karşısında temkinli olmaya devam edin. Kariyeriniz yükselişe geçecek. Maddi olarak sorunlarınızı arkanızda bırakacağınız bir ay olacak. Aşk için biraz daha sabretmelisiniz. Merak etmeyin size en uygun aday eÇift’te sizi bekliyor olacak.

BOĞA

(21 Nisan- 20 Mayıs)

Haziran ayı sizin için hareketli bir ay olacak. Geçmişte yaşadığınız kalp kırıklıklarının hesabını sorabileceksiniz. Sizi üzen ve yaralayan herkes ile yüzleşmeniz olacak. Maddi olarak biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sevdiğiniz insanlar için bazı aktivitelerde bulunacaksınız. Yardım isteyen kişilerin imdadına düşünmeden koşacaksınız. Enerjinizin tükendiğini hissedeceksiniz ama bunun savaşmanız gerekecek. Dirençli olup bir sonraki adımınız için kendinizi motive etmeniz gerekecek. Aklınızdaki kişi ile samimiyetiniz ilerleyebilir tabi bu sizin ona karşı olan tutumunuzda etken rol oynayacak. Kendini asla yalnız hissetmeyin eÇift her daim sizin yanınızda.

İKİZLER

(21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler için sakin bir ay olacak. Daha çok kendi iç hesaplaşmalarınız ile uğraşacaksınız. Ama daha önce hiç olmadığı kadar iç huzurunuza erişeceksiniz. Vaktinizi hoşlandığınız aktivitelere veya hobilerinize ayıracaksınız. Fazla insanla görüşmeyecek kendi kendinizi dinleyeceksiniz. Maddi olarak biraz düşünerek harcama yapmalısınız. Bu dönemde kendinizi Eylül – Ekim aylarında yaşayacağınız büyük aşka hazırlamalısınız. Zor bir süreçten geçiyorsunuz ama tünelin sonundaki ışık sizin için parlıyor. Eminim size hayat boyu eşlik edecek o insan eÇift’te bekliyor.

YENGEÇ

( 21 Haziran – 22 Temmuz)

Evlilik çanları kimin için çalıyor ? Evet sevgili yengeçler bu iddialı cümleyi sizin için kurmak mümkün! Aşkın o büyülü havası sizi ele geçirmek üzere. Geçmiş yıllardaki yaşadığınız o sıkıntılı dönem artık son buluyor. Diğer eÇift üyeleri sizi kıskanabilir çünkü bu ay içinde aşka dair atacağınız adımlarda kısa sürede sonuç alabileceksiniz. Sağlığınıza dair dikkatli olmanız gereken bir aydasınız. Spor ve diyet konularına önem göstereceksiniz. Oturduğunuz yerden kalkın ve bu şanslı döneminizde harekete geçin.

ASLAN

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

eÇift Aslanları için bu dönem büyük kararların alınacağı ve uygulanacağı bir dönem olacak. Uzun zamandır tasarladığınız bazı projeleri hayata geçireceksiniz. Gönül meselelerinde yanlış bir karar vermemek için güvendiğiniz kişilerin fikirlerine başvurmayı isteyeceksiniz. Yüreğinizdeki o insan ile ciddi adımlar için doğru bir dönemdesiniz. Hata payının ufak dahi olması sizi korkutsa da endişeniz boşuna! Yeni insanlarla tanışıp çok farklı hobiler deneme fırsatınız olacak Kendinizden emin olun ve harekete geçin. 

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

   Başaklar için Haziran ayı büyük değişikliklere gebe olacak. Başka bir şehre taşınma veya ev değiştirme kararı alabilirsiniz. Yenilikler hayatınızın her alanında olacak. Eğer eÇift’e üye değilseniz hemen üye olun zira bu ay yaşayacağınız en büyük yenilik aşka dair atılacak bir tohum olacak. Önümüzdeki altı boyunca tomurcuklanıp yeşerecek harika bir aşkın ilk tohumu! İç hesaplaşmalarınızı bir kenara bırakın ve hayatınızı yaşayın.