Kalp Çarpıntısı

İlginç Tanışma Hikayeleri

 

 

Ünlü çiftlerin tanışma hikayelerini hiç merak ettiniz mi? Yoğun iş temposu ve sınırlı çevre sebebiyle aradıkları kişiyi bulmakta zorlanan ünlülerin kimine arkadaşları yardım etmiş, kimine kader. Ancak, ipleri kendi eline alıp mutlu sona ulaşanlar da var.

Kate Moss & Jamie Hince (Google)

Kate Moss, Google’da aratmalar sonucunda karşısına fotoğrafı çıkan İngiliz müzisyen Jamie’ye rastlamış ve onu hoş bulmuş. Hikayenin devamı evliliğe kadar gidiyor.

Tom Brady & Gisele Bundchen (Görücü Usülü)

Ortak bir arkadaşlarının ısrarı üzerine birbirlerinden habersiz olarak buluşan ikili, başbaşa yemek yedikleri o günden beri ayrılmıyor.

Mustafa Sandal & Emina Jahovic (Bodrum Bodrum)

Konser vermek üzere Bodrum’a gitmeyi planlayan Mustafa Sandal, arkadaşlarının ısrarı üzerine 2 gün erken gitmiş ve teknesini demirleyecek yer ararken Emina’yı görmüş. “Onunla gözgöze geldik. Onu görür görmez oturduğum yerden panter gibi kalktım. Gittim tanıştım. Yemeğe davet ettim. İkna edene kadar çok yalvardım.” diye tanışmalarını anlatan Mustafa Sandal, Emina ile evli ve Yaman isminde bir de erkek çocuk babası.

Kate Hudson & Matt Bellamy (Coachella Müzik Festivali)

Amerika’nın en büyük müzik festivali Coachella’da arkadaşlarını kaybeden Kate Hudson, Muse solisti Matt’e rastlar. Matt, Kate’in arkadaşlarını aramaya yardımcı olmayı teklif eder. Bu centilmen hareket, tesadüfi karşılaşmayı aşka dönüştürmüş.

Matt Damon & Luciana Barroso (Bar)

2003 yılında film setinin yorgunluğunu atmak üzere arkadaşlarıyla Miami’de bir bara giden Matt Damon, barda çalışan Luciana’yı ilk gördüğü anda etkilenmiş. Bu karşılaşma da evlilikle taçlananlardan.

Pınar Altuğ & Yağmur Atacan (Dizi Seti)

Beraber çalıştıkları dizi setinde tanışan ikili tüm beklentilerin aksine uzun süredir evli, mutlu ve çocuklu.

Müslüm Gürses & Muhterem Nur (Konser)

Art arda sahne aldıkları mekanda Muhterem Nur, Müslüm Gürses’in kendisinden sonra çıkmasını kıskanır. Bunun üzerine ikili büyük bir tartışma yaşar. Ertesi gün araya girenlerle beraber ekipçe bir özür yemeği yenir ve Gürses ile Nur arasında uzun yıllar süren mutlu ilişkiyi anlatanların “Büyük aşklar nefretle başlar.” cümlesini kullanmasına sebep olan bir aşk başlar.

Michael Douglas & Catherine Zeta-Jones (Film Galası)

Michael Douglas, Zorro filminin galasında Catherine Zeta Jones’a yaklaşıp “Çocuklarının babası olmak istiyorum” diyince umduğu olumlu tepkiyi alamamış. Kırdığı potu farkeden Douglas, ertesi gün Catherine Zeta Jones’un evine güller göndererek özür dilemiş ve buluşma teklifini kabul ettirene kadar ısrar etmiş. İkili 2000 yılında evlendi ve 2 çocuk sahibi oldu.
 Benzer Yazılar:

Aşkın Vücudumuz Üzerindeki Etkileri
İşyerinde Aşk
Aşk Hayatınızda Devrim Yapın

eÇift – Aşk Burada Başlar.

Leave a Comment